1. Productbeschrijving
De Mepal Waterfles Ellipse 500 ml is een herbruikbare kunststof drinkfles met schroefdop en draaglus. De fles heeft een ruime opening en een gripvast oppervlak. Deze waterfles is 100% lekvrij en Food-Approved. Je kunt dit product laten bedrukken met je eigen logo.
Geschikt voor koolzuurhoudende dranken. Vul de fles in dat geval niet tot de rand. De fles is vaatwasserbestendig zonder dop; voor behoud van de opdruk wordt handwas aanbevolen. De waterfles wordt geleverd met 2 jaar Mepal fabrieksgarantie en is Made in Holland.
Kleuren: Nordic-black, Nordic-sage, Vivid-blue, Nordic-blue, Nordic-white. Dit is een variabel product; je kiest per bestelling de gewenste variant.
2. Toepassing & gebruik
Deze drinkfles is bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor, tijdens evenementen, bij verenigingen en op beurzen. Je gebruikt de fles voor water of frisdrank. De draaglus maakt meenemen eenvoudig. De lekvrije afsluiting voorkomt morsen onderweg.
3. Logo & personalisatie
Je kunt de Mepal Waterfles Ellipse laten bedrukken met je eigen logo of campagneboodschap. Personalisatie is geschikt voor zakelijke klanten, verenigingen en evenementen.
Zo werkt personalisatie: je kiest de kleur en het aantal, levert een logo aan (bij voorkeur als vectorbestand, zoals PDF, AI of EPS) en ontvangt een digitale drukproef ter controle. Na akkoord starten we de productie. Opdrukposities en het maximale drukformaat stemmen we af op de gekozen variant.
4. Producteigenschappen
Inhoud: 500 ml.
Materiaal: kunststof drinkfles met schroefdop en draaglus.
Eigenschappen: ruime opening, anti-slip grip, 100% lekvrij, Food-Approved.
Gebruik: geschikt voor koolzuurhoudende dranken (niet tot de rand vullen).
Reiniging: fles vaatwasserbestendig zonder dop; voor bedrukte flessen handwas aanbevolen.
Garantie: 2 jaar Mepal fabrieksgarantie.
Herkomst: Made in Holland.
Kleuren: Nordic-black, Nordic-sage, Vivid-blue, Nordic-blue, Nordic-white.
5. Levering & productie
De levertijd is afhankelijk van oplage, uitvoering en bedrukking. We stemmen het levermoment met je af na akkoord op de digitale proef. Minimale afname is van toepassing en kan per opdruk en kleurvariant verschillen. Actuele voorraad en planning zijn op aanvraag beschikbaar.
6. Hidalgo Bags & More
Hidalgo Bags & More helpt je met het selecteren en bedrukken van promotionele artikelen die passen bij je merk. We begeleiden je bij materiaalkeuze, kleurafstemming en het drukproces. Naast drinkflessen verzorgen we ook textielbedrukking, zoals T-shirts, en andere relatiegeschenken voor promoties, evenementen en beurzen.
| Gewicht | 110 g |
| Formaat | 0 x 0 x 27 cm |
| Materiaal | ABS;PCTG plastic |
Beschikbare kleuren:
De kleuren op uw scherm kunnen afwijken van de werkelijke kleuren van het uiteindelijke product.






